Живлення: Бензин. Потужність, Вт: 5100. Потужність, к.с.: 7. Робоча швидкість: 2-3,5-7 км/год. Ширина культивації, см: 105. Глибина культивації, см: 30. Обробка території: До 70 соток. Вид робіт (при наявності додаткової навішування): оранка, підгортання, косіння, посадка картоплі, викопування картоплі, перевезення. Хід поршня: 57 мм. Кількість оборотів, об / хв.: 3600. Ширина колії, см: 56,5. Тип редуктора: Шестерний. Модель двигуна: 170F. Тактність двигуна: 4-х тактний. Об'єм двигуна, куб.см: 215. Кількість циліндрів: 1. Діаметр циліндра: 70 мм. Максимальні обороти двигуна, об / хв: 3600. Об'єм паливного бака, л: 6. Витрата палива л/год: 1,1. Об'єм масла в картері, л: 1,1. Кількість передач: Вперед - 3; назад - 1. Зчеплення: Багатодискове. Трансмісія: Шестерний редуктор. Тип старту: Ручний. Вантажопідйомність, кг: 350. Передача потужності на навісне обладнання: Вал відбору потужності. Тип приводу: Прямий. Діаметр колеса, см: 25. Охолодження: Повітряне. Габарити в зібраному вигляді: 174х98х105 см. Вага, кг: 115. Комплектація: Мотоблок FORTE 1050G-3 у зборі
Пневмоколеса
ЗІП
Інструкція
Ґрунтофреза. Виробник двигуна: Forte. Країна бренду: Китай. Країна виробництва: Китай. Артикул виробника: 95116.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Тип | Мотоблок |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 95116 |
| Вага (кг) | 115 |
| Вантажопідйомність, кг | 350 |
| Вид робіт (при наявності додаткової навішування) | оранка, підгортання, косіння, посадка картоплі, викопування картоплі, перевезення |
| Виробник двигуна | Forte |
| Витрата палива л/год | 1,1 |
| Габарити в зібраному вигляді | 174х98х105 см |
| Глибина культивації, см | 30 |
| Діаметр колеса, см | 25 |
| Діаметр циліндра | 70 мм |
| Живлення | Бензин |
| Зчеплення | Багатодискове |
| Комплектація | Мотоблок FORTE 1050G-3 у зборі Пневмоколеса ЗІП Інструкція Ґрунтофреза |
| Країна бренду | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість оборотів, об / хв. | 3600 |
| Кількість передач | Вперед - 3; назад - 1 |
| Максимальні обороти двигуна, об / хв | 3600 |
| Модель двигуна | 170F |
| Об'єм двигуна, куб.см | 215 |
| Об'єм масла в картері, л | 1,1 |
| Об'єм паливного бака, л | 6 |
| Обробка території | До 70 соток |
| Охолодження | Повітряне |
| Передача потужності на навісне обладнання | Вал відбору потужності |
| Потужність, Вт | 5100 |
| Потужність, к.с. | 7 |
| Робоча швидкість | 2-3,5-7 км/год |
| Тактність двигуна | 4-х тактний |
| Тип приводу | Прямий |
| Тип редуктора | Шестерний |
| Тип старту | Ручний |
| Хід поршня | 57 мм |
| Ширина колії, см | 56,5 |
| Ширина культивації, см | 105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 137 ₴


