
Кран-водонагрівач проточний для кухні Aquatica 3кВт (NZ-6B312W)
1 267 ₴
- В наявності
- Код: 197145
+380 (50) 464-87-87
- +380 (67) 301-37-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: Безнапірний. Живлення: Мережа. Потужність, кВт: 3. Номінальний струм, А: 13,6. Монтаж: Врізний (в отвір). Кількість тенів: 1. Кількість фаз: 1. Підключення холодної води: 1/2". Тип підключення: Нижнє. Тип управління: Механічне. Тип нагрівального елементу: Електричний ТЕН. Мінімальний робочий тиск, бар: 0,4. Максимальний тиск, бар: 5. Продуктивність, л/хв: 2. Клас захисту: IPX4. Довжина кабелю, м: 1,2. Колір: Білий. Ширина, мм: 100. Максимальна температура нагріву води: 60°С. Регулювання температури води: 30-60 С. Вага, кг: 1,26. Країна бренду: Україна. Артикул виробника: NZ-6B312W. Гнучкий гусак
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | NZ-6B312W |
| Вага (кг) | 1,26 |
| Довжина кабелю, м | 1,2 |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX4 |
| Колір | Білий |
| Країна бренду | Україна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна температура нагрівання води | 60 °C |
| Максимальний тиск, бар | 5 |
| Монтаж | Врізний (в отвір) |
| Мінімальний робочий тиск, бар | 0,4 |
| Номінальний струм, А | 13,6 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Продуктивність, л/хв | 2 |
| Підключення холодної води | 1/2" |
| Регулювання температури води | 30-60 С |
| Тип | Безнапірний |
| Тип нагрівального елемента | Електричний ТЕН |
| Тип підключення | Нижнє |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, мм | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 267 ₴




